Dr.Beckmann Intensiv Entkalker intenzivní odvápňovač 250 ml

Kód: 4008455046310
Neohodnoceno
Značka: Dr Beckmann
84 Kč 69 Kč bez DPH
Skladem (>10 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Dr.Beckmann intenzivní odstraňovač vodního kamene 250 ml

Speciálně vyvinutý pro pravidelné odstraňování vodního kamene v kávovarech a automatech na přípravu espressa všech běžných značek - ideální pro plně automatické přístroje, poloautomaty, nosná sítka a podložky pod kávu - odstranění vodního kamene za mokra při tlaku 15 barů - vhodné i pro jiné výrobky, které potřebují pravidelné odvápnění a nemají povrch citlivý na čistící kyselinu - víčko s ochranou proti náhodnému otevření dětmi - během odvápnění se vodní kámen rozpustí a vyplave pryč. Značka: Dr. Beckmann. Objem: 250 ml

POUŽITÍ:
1) Přístroje na přípravu kávy/čaje, plně automatické stroje na přípravu kávy a kávovary na kapsle: Naplňte přístroj 500 ml vody a 50 ml Intenzivního odstraňovače vodního kamene. Při silnějším znečištění vodním kamenem, nebo u větších přístrojů, zvyšte množství ve stejném poměru. Zapněte přístroj a spusťte program na odvápnění, pokud je na stroji k dispozici. Po odvápnění nechejte 2 × přístrojem protéct čistou vodu.

2) Varné konvice: Nalijte 50 ml Intenzivního odstraňovače vodního kamene do varné konvice spolu s 500 ml vody. Neohřívejte. Odvápnění je ukončeno, pokud nejsou na konvici žádné usazeniny. Odolný vodní kámen odstraníte naplněním konvice 100 - 150 ml odstraňovače a vodou až po rysku. Nechejte působit 10 - 15 min. Poté konvici vyprázdněte a vypláchněte studenou vodou.

3) Žehličky, parní žehlicí stanice, parní hrnce, vařiče vajec: Držte se, prosím, pokynů výrobců přístrojů.

4) Před použitím si vždy nejdříve přečtěte pokyny od výrobce vašeho zařízení.

SLOŽENÍ:
viz Ingredients/Inhaltsstoffe na obale.

UPOZORNĚNÍ:
Nevdechujte aerosoly. Uchovávejte mimo dosah dětí. Zamezte styku s očima. Při zasažení očí: důkladně oči vypláchněte vodou.

ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ:
Zcela prázdný a čistý plastový obal je možné recyklovat. Třídění má smysl. Chraňte životní prostředí.

 

DOVOZ NĚMECKO.

 Varování !

H319: Způsobuje vážné podráždění očí.

Dráždivý

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid domácnosti
Hmotnost: 0.3 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.