Bref WC Perfume Change 2x50g - Green Aplle - Water Lily

Kód: 5410091745738
Neohodnoceno
Značka: Bref
66 Kč 55 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Bref WC blok - závěsný hygienický bloček do toaletní mísy - Power Active vůně Perfume change Apple and Waterlily 2x50g

Bref WC blok závěs do toalety je prostředek určený k čištění a dezinfekci WC mís. Tento produkt se prodává v podobě bloku, který se připevňuje na závěs WC mísy.

Bref WC blok závěs do toalety se skládá z čisticích látek a parfémů, které pomáhají odstraňovat skvrny a nečistoty z WC mísy, a zároveň zanechávají příjemnou vůni. Blok se uvolňuje postupně, takže je nutné jej občas vyměnit, aby se zajistilo dostatečné čištění WC mísy.

Použití Bref WC blok závěs do toalety je jednoduché, stačí jej připevnit na závěs WC mísy a nechat ho tam působit. Blok lze použít i v kombinaci s jinými čisticími prostředky pro dosažení maximálního účinku. Je důležité si přečíst návod k použití a bezpečnostní upozornění před použitím, aby se zabránilo poškození WC mísy nebo jiných povrchů.

Bref WC blok závěs do toalety je vhodný pro použití v domácnosti i ve veřejných toaletách. Je účinný při odstraňování skvrn a nečistot z WC mísy a zároveň pomáhá zlepšit hygienu a svěžest v prostoru. Některé verze tohoto bloku mohou obsahovat aktivní látky, které pomáhají zabraňovat tvorbě nečistot a zápachu v WC míse.

Doporučené dávkování a interval výměny se obvykle nachází na obalu produktu. Je důležité dodržovat návod k použití a pravidelně kontrolovat a vyměňovat blok, aby bylo zajištěno dostatečné čištění a hygiena WC mísy.

Složení
Varování Dráždí kůži. Způsobuje vážné podráždění očí. EUH208 Obsahuje 3,7-dimethyloktan-3-ol. Může vyvolat alergickou reakci. Pokyny pro bezpečné zacházení: Je-li nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. PŘI STYKU S KŮŽÍ: Omyjte velkým množstvím vody. PŘI ZASAŽENÍ OČÍ: Několik minut opatrně vyplachujte vodou. Vyjměte kontaktní čočky, jsou-li nasazeny a pokud je lze vyjmout snadno. Pokračujte ve vyplachování. Přetrvává-li podráždění očí: Vyhledejte lékařskou pomoc/ošetření. Složení: >30 %: bělidla na bázi kyslíku, 5-15% aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky, vonné látky, linalool, citronellol, alfa-isomethyl ionon.

 

VAROVÁNÍ!

H319 Způsobuje vážné podráždění očí.

Dráždivý

Doplňkové parametry

Kategorie: Úklid domácnosti
Hmotnost: 0.15 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Grafický návrh vytvořil a na Shoptet implementoval Tomáš Hlad & Shoptetak.cz.